ورزشی ها

مناسب‌ترین زمان چربی‌سوزی

کاهش وزن بیش از یک کیلوگرم در روز نباید انجام شود، در این زمینه بازی با کودکان در کاهش وزن و کالری سوزی کمک فراوانی می‌کند، همچنین کاهش وزن سریع موجب آسیب به ورزشکار شده و موجب ضعف و خستگی او می‌شود، بنابراین کاهش وزن برای «حرفه‌ای‌ها» را یاد بگیرید.

ورزشی ها

روش های برای کاهش افسردگی دوران بارداری

زنان در هنگام بارداری به افسردگی دچار می شوند و از لحاظ ذهنی با اختلالاتی مواجه می شوند که بهترین راهکار برای کنترل و بهبود افسردگی فعالیت جسمی و ورزش کردن می باشد.

ورزشی ها

نشانه هایی که می گوید ورزشتان نتیجه خوبی ندارد

 یک نوع حرکت را بارها و بارها انجام می دهید....

ورزشی ها

مناسب ترین ورزش ها برای درمان واریس

بعضی از حرکات ورزشی خطر ابتلا به واریس را افزایش می‌دهد.

ورزشی ها

ورزشی هایی برای مبارزه با ام اس

ورزش یوگا که ترکیبی از نفس کشیدن و حرکات آرام کششی است، می تواند بدن را آرام کند

ورزشی ها

بيماري هایی که با ورزش درمان می شوند

ورزش، عمر را طولاني تر مي کند، باعث کاهش وزن مي شود و به تقويت قلب کمک مي کند اگرچه بهترين درمان ورزش است اما به ندرت پزشکان براي بهبود بيماري آن را توصيه مي کنند.

ورزشی ها

بعد از ورزش تخم مرغ کامل بخوریم یا سفیده

ورزشکاران باید به تغذیه خود اهمیت بدهند اینکه قبل و بعد ورزش چه مواد غذایی را مصرف کنیم از اهمیت بالایی برخوردار است یکی از این مواد غذایی تخم مرغ است که دارای مواد مغذی فراوانی است ما میخواهیم در این مطلب درباره ی خوردن تخم مرغ بعداز ورزش صحبت کنیم .

ورزشی ها

احساس درد بعد از تمرین همیشه به معنای روز عالی نیست

همه ما با دردی که پس از یک ورزش سنگین داریم آشنا هستیم، پایین آمدن یا بالا رفتن از پله دشوار می شود، حتی عوض کردن لباس هم با درد همراه است و هر بار که می خندید عضلات شکمتان خنده را با درد کشیدن عوض می کند. اما می دانیم این درد در مسیر متناسب شدن اندام لازم است.

ورزشی ها

اگر بین تمرینات ورزشی، استراحت نداشته باشید چه اتفاقی برای بدن می افتد

اگر از افرادی هستید که خیلی سخت راضی می شوید به خودتان استراحت دهید و روزهای استراحت را نادیده می گیرید، پس خوب گوش کنید.