افراد موفق

قانون طلایی موفقیت

بهترین کاری که شما را به مسیر صحیح هدایت می کند تعیین هدف است. در این صورت است که شما به رسیدن به هدف خود نزدیک می شوید. قدم هایی درست برای رسیدن به آرزوی نهایی زندگی محسوب می شوند. اهدافتان را به صورت مثبت بنویسید نه منفی.  

افراد موفق

معجزه ای به نام خنده

خنده واکنشی است غیر ارادی است در واقع یک پاسخ فیزیولوژیک است که باعث سریع شدن تنفس و جریان خون شده و ایجاد احساس لذت و شادابی در فرد می کند. خنده یکی از موثرترین روش ها برای درمان بسیاری از درد ها می شود.

افراد موفق

شکست پُلی است برای پیروزی

شکست پُلی است برای پیروزیشکست نه یک واقعیت بلکه فرصت دوباره ای برای رسیدن به موفقیت است. مدیریت شکست و فرمول رسیدن به موفقیت ساده است. در حقیقت نرسیدن به هدف ابتدایی ترین مفهوم شکست است به بیان دیگر احساس عدم دستیابی به هدف مورد نظر در فرد همان احساس شکست است اما باید دید که چرا احساس شکست واکنش های متفاوتی در افراد را به دنبال دارد. چرا برخی کمتر و برخی بیشتر شکست را تجربه می کنند. برای رسیدن به...

افراد موفق

علائم درست نبودن مسیر زندگی

علائم درست نبودن مسیر زندگی:زمانی که در مسیر درست حرکت میکنید، به بخش‌هایی از زندگی‌تان که قبلا کمبودهایی داشته ، معنا و شفافیت می‌بخشند.

افراد موفق

قوانین شاد بودن را بدانید

قانون کلی برای شاد بودن:نقطه ضعف خود را بشناسید. روی نقاط قوت خود متمرکز کنید. عصبانیت، نگرانی، احساس گناه را دور بریزید و بعد بخوابید. مراقب افکار خود باشید، آنها حرفهای شما را تشکیل می دهند.

افراد موفق

شما می توانید بر مشکلات غلبه کنید

چاقی موجب بروز مشکلات زیادی برای افراد شده است و تغییرات روحی و روانی درارتباط با چاقی ایجاد کرده است که  تاثیراتی بر فکر و ذهن افراد دارد. هرچه چاق تر شوید بیشتر در معرض ابتلا به افسردگی و مشکلات ناشی از آن قرار خواهید گرفت.

افراد موفق

شخصیت آدمهای چاق و لاغر

بررسی شخصیتی آدمهای چاق و لاغر از دیدگاه روانشناسی: آدم‌هاي چاق قد كوتاه كه سينه و شكم خيلي بزرگ دارند و پوستشان به سرخي تمايل دارد، برون‌گرا، خوشگذران و خوش‌برخورد هستند. اين افراد معمولاً شاد بوده و از زندگي لذت مي‌برند.

افراد موفق

چاقی و افسردگی

آیا این حالت روحی باعث چاقی هم می شود یا خیر؟ وضعیت روحی بیشتر افراد با عادت های غذایی شان در ارتباط مستقیم است. افرادی که از افسردگی رنج می بردند چاق تر از حد معمول شدند (به خصوص از ناحیه شکم). ...

افراد موفق

شاه کلید موفقیت

نيروهاي مثبت خود را افزايش دهيد:از غيبت‌، تهمت‌، قضاوت نسنجيده در مورد افراد يا حوادث‌، حسادت‌، كينه‌، دروغ‌، جر و بحث كردن با ديگران و رنجاندن آنها به شدت پرهيز كنيد. زماني كه به ديگران خوبي و كمك مي‌كنيد، تجمعي از نيروهاي مثبت را به دور خودتان فراهم مي‌آوريد.