آیا جامعترین سایت دریافت رژیم فقط رژیم ارایه میدهد؟
خیر ارایه رژیم کوچکترین کار جامعترین سایت دریافت رژیم میباشد. Rejim.ir لایف استایل یا سبک زندگی شما را کاملا عوض میکند. بتدریج شما خودبخود اهل ورزش میشوید. بتدریج شما خودبخود نسبت به غذاهای ناسالم و مضر بی میل میشوید و درست خوردن و تحرک سرلوحه زندگی تان میشود. ما شما را عوض میکنیم. در هر جلسه توصیه ها و توضیحات خاص علاوه بر رژیم به شما ارایه میگردد که شما را دگرگون مینماید. در هر جلسه هم جملات تاکیدی مثبت همراه با عکس شما را شارژ میکند. شما باید موفق شوید. باید
من برای بار اول است که از سایت شما بازدید مینمایم ، لطفا راجع به سایت کمی توضیح دهید.
سایت Rejim.ir یا در واقع جامعترین سایت دریافت رژیم توسط تعدادی پزشک و متخصص تغذیه با بیش از ۱۷ سال تجربه در این امر بعنوان یک روش مدرن و مجازی با تلاش گروه های مختلف درمانی و گروه تخصصی نرم افزاری در طی شش ماه اجرا و طراحی و راه اندازی شده است. سایت برای کسانی مفید است که میخواهند چاق یا لاغر شوند. بیش از ۱۰۰۰ رژیم مختلف و بسیار موثر و تاثیر گذار در آن لحاظ گردیده است. البته تمرکز سایت بیشتر برای کاهش وزن میباشد. جامعترین سایت دریافت رژیم شامل سه صفحه اصلی میباشد. ۱- صفحه رژیم: در بدو ورود به سایت مشاهده مینمایید. ۲- صفحه اصلی: که هم اکنون در آن قرار دارید و شامل مطالب گوناگون میباشد. ۳- پروفایل کاربر: در واقع پرنده کامل شما حین درمان میباشد. برای ورود به آن ابتدا از قسمت بالا و سمت راست صفحه (ورود) وارد و سپس پروفایل کاربر را کلیک نمایید. شما ابتدا باید ثبت نام نمائید. در بالای سمت چپ صفحه رژیم رژیم ( صفحه ای که دگمه قرمز دارد ) روی ثبت نام کلیک کنید و مراحل را دنبال نمائید. بعد از ثبت نام وارد پروفایل شخصی خود شوید. سپس از قسمت پائین دریافت رژیم جدید از سایت را کلیک کنید و رژیم دریافت نمائید.طول هر رژیم برای دو هفته است. هر دو هفته شما باید دو کيلو لاغر شوید. جامعترین سایت دریافت رژیم ، رتبه یکم سایتهای تغذیه در جشنواره وب ایران
لطفا راجع به طریقه پرداخت آنلاین هزینه رژیم توضیح بدهید.
پرداخت بصورت آنلاین است. اگر کارت بانکی عضو شبکه شتاب داشته باشید کافیست. البته شما باید بعد از گرفتن کارت از بانک آنرا داخل عابربانک کرده و رمز دوم (اینترنتی) دریافت نمائید. هزینه رژیمها فعلا در حال حاضر 50 هزار تومان میباشد. بعد از زدن دگمه قرمز و انتخاب رژیم شما به صفحه پرداخت آنلاین میرسید. شما با هر کارت شتابی میتوانید پرداخت کنید. اگر پرداخت ناموفق بود با يك مرورگر يا وسيله يا یک کارت دیگر استفاده نمائید. بعد از پرداخت عجله نکنید و معمولا صفحه بانک بعد از یک دقیقه صبر کردن باید به سایت Rejim.ir بازگردد. پرداخت به ما وقتی صورت میگیرد که به سایت ما بازگردید و سایت ما تائید بدهد. (حتما تکمیل فرایند خرید را کلیک کنید و منتظر بمانید- این فرایند ممکن است چند دقیقه طول بکشد). شماره پرداخت و رسید دیجیتال را که سایت ما به شما میدهد ارزش دارد و یادداشت نمائید. یادتان باشد برای اینکه پرداخت خوب و بدون دردسری داشته باشید بهتر است اینترنت خوبی داشته باشید و قطع و وصل نشود. اگر در حین کار و بعد از پرداخت و قبل از برگشتن به سایت ما ارتباط شما قطع شود یا اینترنت شما ناگهان قطع شود پول از حساب شما کسر میشود ولی به حساب ما هم واریز نمیشود ( چون به سایت ما باز نگشته ). در اینگونه موارد معمولا بانک تا ۷۲ ساعت بعد پول را به شما برمیگرداند. راهنمایی بیشتر پائین صفحه پرداخت آنلاین روی لینک « راهنمای پرداخت آنلاین » کلیک کنید. شما برای ما مهم هستید و ما روند کاری شما را کاملا پیگیری مینمائیم. موفق باشید
یک رژیم غذایی سالم چه ویژگی هایی دارد؟
رژیم غذایی سالم رژیمی هست که علاوه بر فراهم کردن کلیه مواد مغذی و مورد نیاز برای بدن دارای تنوع و تعادل باشد.یعنی همه گروه های غذایی در آن جا داشته باشند و در مصرف هیچ گروه نباید افراط و تفریط کرد. البته باید به علایق و عادت های غذایی هر فرد احترام گذاشت و فقط عادت هایی که به سلامتی فرد لطمه وارد میکنند را به تدریج و طی یک برنامه غذایی دقیق حذف کرد. مهمترین رکن در تغییر وزن درست تنوع رژیمی میباشد. در صورتی که رژیم شما هر دو هفته عوض نشود ، بدنتان عادت کرده و بسختی به رعایت کردن شما پاسخ میدهد و کار برایتان سخت میشود. در جامعترین سایت دریافت رژیم، رژیمهای بسیار متنوع وجود دارند و خودتان با راهنمایی مشاورین سایت رژیمها را یکی یکی اجرا مینمایید و به وزن ایده آل میرسید و از آن لذت میبرید.
آیا در هر جلسه دریافت رژیم دارو برایمان تجویز میشود؟
بله البته داروهایی تجویز میشود که نیاز به ویزیت ندارند. یعنی داروهای کمکی OTC تجویز میشود و شما با مراجعه به داروخانه آنها را بدون نسخه پزشک میتوانید دریافت نمایید. داروهای تجویزی شامل دو گروه میشوند ۱- مکملهای ویتامینی ۲- داروهای کمکی برای لاغری یا چاقی که البته OTC هستند.
آیا کلاْ با نخوردن بیشتر لاغر نمیشویم؟ آیا نخوردن صبحانه یا شام در کاهش وزن موثر است؟
نخوردن صبحانه یک اشتباه بزرگ است چرا که مصرف صبحانه سالم نه تنها باعث افزایش انرژی و تقویت قوای فکری و ذهنی می گردد بلکه موجب انتخاب و مصرف مناسب وعده های غذایی دیگر در طی روز خواهد شد ، همچنین مصرف صبحانه کمک می کند فرد در طول روز کمتر احساس گرسنگی کند و به مواد غذایی پرکالری رو نیاورد. نخوردن شام: این کار هم کاملاً اشتباه است. هیچگاه هیچ وعده غذایی نباید حذف شود زیرا این روش باعث کم شدن سوخت و ساز و در نتیجه مقاوم شدن بدن فرد به کاهش وزن می شود. مصرف مواد غذایی سالم و کم کالری به عنوان شام حتماً توصیه می شود و این وعده غذایی نباید از رژیم غذایی فرد حذف گردد. یادتون باشه لاغری نخوردن نیست بلکه درست خوردن است. در رژیم پرسالاد شما خیلی میخورید و خیلی هم لاغر میشوید! سوپر سالاد سایت معجزه میکند.
آیا برای رسیدن به کاهش وزن بهتر و سریعتر، میتوان میان وعده های غذایی را حذف کرد؟
شاید کمتر کسی این نکته بداند که گرسنگی خود یکی از علت های چاقی میباشد. اصول تغذیه سالم بر مصرف میان وعده های زیاد ولی کم حجم و کم کالری و در عین حال سرشار از مواد مغذی، املاح معدنی و انواع ویتامین استوار است چرا که بدین ترتیب، سوخت و ساز بدن فرد هم تنظیم شده و کمک می کند او سریع تر به وزن مناسب دست یابد. توصیه می شود عادت های " بدخوری" کنار گذاشته شود و فرد از مواد غذایی با ظاهر جذاب و فریبنده ولی فاقد ارزش غذایی استفاده نکند و به جای آن از مواد غذایی سالم استفاده نماید به عنوان مثال به جای مصرف چیپس سیب زمینی از انواع میوه خشک مثلاً چیپس سیب درختی استفاده نمایند. همه اینها به شما آموزش داده میشود. ما نمیگوییم نخور. ما میگوییم بخور ولی درست بخور. در رژیمهای Rejim.ir شما روزی شش وعده میخورید و ماهی چهار الی پنج کیلو لاغر میشوید!
چرا گفته می شود مصرف زیاد مواد قندی برای کودکان و نوجوانان مضر است و آیا این مواد منجر به بروز بیماری قند (دیابت) می شود؟
این مواد علاوه بر افزایش احتمال پوسیدگی دندان و همچنین اضافه وزن ، جذب ریز مغذی های اصلی به ویژه کلسیم راکاهش می دهد و حتی می تواند در کاهش قدرت بینایی موثر باشد ، به علاوه مصرف مواد غذایی شیرین باعث افزایش میل به شیرینی و مصرف بیش از پیش مواد غذایی شیرین مزه می شود. لازم به ذکر است که بیماری قند در اثر اختلالات هورمونی است نه مصرف شیرینی جات، البته مصرف شیرینی باعث بروز چاقی می شود که به نوبه خود علت مهمی برای ایجاد دیابت (نوع دوم) می باشد. در برخی رژیمها (مثلا خام گیاه خواری که اگر معده درد ندارید اواسط رژیمهایتان حتما یکبار آنرا امتحان نمایید) دستور کاکائو سالم و بسیار خوشمزه (با پسته و پودر نارگیل و ...) به شما آموزش داده میشود.
مصرف آب چه تاثیری در کاهش وزن دارد؟
به طور معمول توصیه می شود در فواصل بین وعده های غذایی از آب استفاده کرد چون هم در دفع سموم از بدن نقش دارد هم باعث کاهش احساس گرسنگی می شود. چه بسیار موارد که افراد به غذا روی می آورند و واقعاً گرسنه نیستند و یا از روی عادت و یا به دلیل تنش عصبی ( استرس) غذا می خورند، مصرف آب در این قبیل موارد جلوی مصرف نابجای غذا را می گیرد. در جلسه سوم رژیم به شما فرق گرسنگی کاذب و واقعی و طریقه درمان کامل گرسنگی کاذب به شما آموزش داده خواهد شد.
با توجه به این که مصرف سالاد برای تغذیه سالم و تنظیم وزن توصیه می شود ، به جای سس های چرب از قبیل سس مایونز روی سالاد از چه موادی می توان استفاده کرد؟
در رژیمهای ارایه شده در جامعترین سایت دریافت رژیم ، سالاد با دستورات خاص لحاظ شده است. سس مایونز کلاْ سالم نیست و اصلاْ توصیه نمیشود. روغن زیتون و لیموترش یکی از گزینه های جایگزین سس مایونز میباشد. دستورات خاص و سسهای متنوع و سالم و بسیار خوشمزه( مثلا با سیر و ارده و ... ) به کسانی که رژیم دریافت میکنند ارایه میشود. (خصوصاْ رژیمهای پر سالاد)
انواع میان وعده های غذایی سالم چه چیزهایی هستند؟
در رژیمهایی که از جامعترین سایت دریافت رژیم دریافت میکنید ، توجه فوق العاده ای به سلامتی و سالم بودن خوراکی ها شده است. دستورات غذاهای سالم و البته خوشمزه در حین جلسات به شما ارایه میگردد. شما علاوه بر تغییر خود روی دیگران نیز تاثیر میگذارید و از این بابت خوشحال خواهید بود.ميان وعده ها نقش مهمي در لاغري شما دارند و بايد به آن اهميت بدهند.
چگونه به شما اعتماد كنيم؟
جامعترين سايت دريافت رژيم با هدف كمك به افرادي كه ميخواهند به وزن ايده آل برسند ولي بعلت دوري راه يا مشكلات كاري نميتوانند بصورت حضوري مراجعه داشته باشند توسط گروهي از پزشكان و كارشناسان مختلف و با ياري از متخصصين نرم افزار خلق گرديد. برنامه نويسي و تكميل آن حدود يكسال بطول انجاميد. جامعترين سايت دريافت رژيم چند ماه بعد از شروع فعاليت برنده بهترين سايت تغذيه در گروه تغذيه در سال ١٣٩٤ گرديد. سايت در حال انجام امور اداري براي دريافت نماد الكترونيك ميباشد. هر گونه سوال را ميتوانيد بعد از ثبت نام از طريق پروفايلتان از ما بپرسيد. خوشحال ميشويم.
آیا حین رعایت رژیمهای Rejim.ir باید ورزش یا تحرک خاصی انجام داد؟
بله در تمام جلسات توصیه هایی برای تحرک و ورزش ساده و راحت به شما ارایه میگردد که باعث تسریع در لاغری و قوی لاغر شدن شما میشود. هدف ما این نیست که شما لاغر مردنی شوید! تناسب اندام و زیبایی شما برای ما بسیار اهمیت دارد. شما یک لاغری رویاای و درست را تجربه خواهید کرد.
حین گرفتن رژیم های سایت اگر مشکلی برایم پیش بیاید چگونه میتوانیم با شما در ارتباط باشیم؟
بعد از ثبت نام از قسمت بالا و سمت راست سایت میتوانید با وارد شدن به صفحه اختصاصی خود (پروفایل کاربر) از قسمت پایین صفحه هر سوال یا مشکل خاص را مطرح و ارسال نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ بدهند و شما را راهنمایی کنند. زمانی که پاسخ در پروفایل شما ثبت گردید شما از این امر با پیامک مطلع میشوید چون شما برایمان مهم هستید.
رژیمهای معمولی با خاص چه فرقی دارند و کدام برایمان بهتر است؟
گروه بندی رژیمهای معمولی و رژیمهای خاص از ابداعات سایت Rejim.ir میباشد. تنوع غذاهای رژیمهای معمولی خیلی زیاد است. و شما هر چقدر از آن رژیم بگیرید کاملا با هر فرق میکنند ولی دستورات آن نیاز به تهیه غذاهای مختلف دارند. در مقابل رژیمهای خاص مشخص تر هستند و شما تنوع آن را انتخاب میکنید. مثلا وقتی رژیم گلابی انتخاب میکنید، رژیم حاوی غذاهای مختلف است ، مقداری هم گلابی در رژیم وجود دارد. غذاهای رژیمهای خاص دردسر کمتری برای درست کردن دارند ولی از تنوع کمتری هم برخوردار هستند. قدرت لاغری رژیمهای خاص از معمولی، بیشتر است. حتما باید هر دو را امتحان کنید تا متوجه بشوید. اولین بار مجبورید از رژیمهای معمولی بگیرید.
آیا در زمان سفارش رژیم، رژیم همان لحظه برایمان ارسال میگردد؟
بله اگر از دگمه قرمز وسط صفحه رژیم بگیرید،در واقع رژیم آنلاین سفارش داده اید و بلافاصله سیستم با بررسی داده هایی که وارد نموده اید ( بجز بیماریها ) بر اساس سن و قد و وزن و استخوانبدی شما رژیم مناسب برای شما را ارائه میدهد. سیستم بر اساس کالری مورد نیاز شما به شما رژیم میدهد. بعد از سفارش رژیم ، همان لحظه رژیم برایتان ارسال و در صفحه شخصی شما ( پروفایل کاربری ) قابل مشاهده یا دانلود یا چاپ میباشد. بلافاصله بعد از گرفتن رژیم بصورت خودکار کل اطلاعات پرونده شما به مشاورین ما ارسال میشود و آنها کلیه اطلاعات پرونده شما را بررسی و رژیم بعدی را برایتان پیشنهاد میدهند. این پیشنهاد روبروی نوبت جلسه بعدی شما درج میشود تا شما در جلسه بعد در صورت تمایل آن را سفارش دهید. اگر هر گونه مشکل یا بیماری دارید و یا در محدوده سنی ۱۸ تا ۶۰ سال نیستید اجازه ندارید از دگمه قرمز (رژیم آنلاین و آنی) رژیم بگیرید و باید از بالای سمت چپ صفحه ( رژیم آفلاین ) درخواست رژیم بدهید تا مشاورین ما پس از بررسی پرونده شما رژیم مناسبتان را بعد از یکی دو روز برایتان ارسال نمایند.
آیا میتوانم ارسال پیامک را برای خودم غیر فعال کنم ؟
شما برای غیر فعال کردن ارسال sms از جامع ترین سایت دریافت رژیم ، میبایست متن off را به شماره 3000909009 پیامک کنید . همچنین در صورتی که بخواهید مجدد دریافت پیامک را فعال کنید ، متن on را به شماره 3000909009 ارسال نمایید .
باتوجه به مفید بودن شیر و لبنیات، آیا مصرف بستنی برای فردی که اضافه وزن دارد ایرادی ندارد؟
باید در نظر داشت که بستنی سرشار از مواد قندی است و به عنوان مثال یک بستنی کوچک حدود 200 کالری انرژی دارد و به راحتی در بدن به صورت چربی ذخیره شده و باعث بروز اضافه وزن می شود . در این مورد هم می توان از جایگزین های غذایی سالم استفاده کرد به عنوان مثال به جای بستنی می توان از ماست و میوه یا ماست و آجیل، ماست و خشکبار ( مثلاً‌ ماست و قیسی) که کاملاً‌ در یخچال سرد شده اند استفاده کرد.
من یبوست دارم و فکر میکنم باعث کند شدن کاهش وزنم میشود. آیا این تصور درست است و چاره آن چیست؟
بله درست فکر کردید. یبوست یکی از مهمترین عوامل کندی وزن و سرطان زا نیز میباشد. چون مواد سمی بمدت طولانی در روده میمانند و تخلیه نمیشوند. درمان یبوست کاملا با تغذیه قابل درمان میباشد. اگر شما یبوست دارید تغذیه تان غلط است. درمان طبیعی یبوست: ۱- تا بهبود کامل یبوستتان صبح بجای صبحانه موجود در رژیمتان نصف لیوان آلو خشک(هر نوع) و انجیر خشک که در یک لیوان پر آب از شب قبل خیس کرده اید را سر میکشید و یک لیوان آب اضافه هم بعد آن میخورید. ۲- روزانه حداقل ده لیوان آب بخورید. ۳- میوه های موجود در رژیمتان را کیوی و گلابی و یا توت فرنگی یا توت تازه (فصل بهار) انتخاب نمائید. ۴-نان سبوسدار مصرف نمائید. ۵- گوشت و برنج کمتر استفاده کنید و بیشتر از حبوبات استفاده نمائید و خوب بجوید. ۶- تحرکتان را زیاد کنید. اگر تحرکتان را حسابی زیاد کنید، تحرک روده هایتان هم بیشتر میشود. داروی یبوست اعتیادآور است و بعد از قطع آن مجددا دچار یبوست میشوید. به حرف ما گوش کنید تا درمان شوید. ما کمکتان میکنیم تا خودتان خودتان را درمان کنید.
لطفا در مورد میزان و پیمانه ها و اندازه گیری های مواد موجود در رژیم توضیح دهید.
منظور از یک میوه متوسط: یک میوه به اندازه یک پرتقال متوسط (از توپ تنیس کمی بزرگتر) مثلا سیب یا گلابی هلو یا امثال آن . میوه هایی مثل هندنوانه یا طالبی یا خربزه حدودا یک قاچ متوسط یا اگر خرد شده است مثلا به اندازه یک لیوان معمولی. میوه های ریزه مثل توت تازه یا توت فرنگی یا زالزالک یا امثال آن حدود دو سوم یک لیوان معمولی. منظور از میوه غیر شیرین: میوه هایی بجز انگور و خربزه و موز و هندوانه میباشد. مثلا سیب یا هلو یا پرتقال یا طالب یا گلابی و امثال آن منظور از یک لیوان: یک لیوان معمولی با حجم ۲۴۰ سی سی میباشد. منظور از یک کف دست نان: یک کف دست نان سنگک(بهترین گزینه) یا بربری یا دو کف دست نان تافتون یا سه کف دست نان لواش منظور از یک کاسه کوچک: یک کاسه ماست خوری معادل دو سوم یک لیوان است. منظور از یک قطعه مرغ یا ماهی کوچک یک تکه باندازه نعلبکی و منظور از یک قطعه مرغ یا ماهی متوسط یک تکه به اندازه یکی و نصفی نعلبکی است. یک سوم سینه مرغ: یک سوم کل سینه یک مرغ ما مخالف وزن کردن دقیق مود وعده ها میباشیم چون آنرا خسته کننده و غیرعادی میدانیم. موفق و سالم باشید.